Minirallijam pievienojas jauns galvenais atbalstītājs – ERST Finance

Minirallijs pēdējo gadu laikā piedzīvojis pamatīgu uzplaukumu, katru gadu uz starta pulcējot arvien lielāku dalībnieku skaitu. Vienlaikus ar dalībnieku skaitu audzis arī skatītāju un interesentu loks, kas ļāvis amatieru seriālam piesaistīt arī pilnīgi jaunu galveno atbalstītāju. Tādējādi tautā iemīļoto seriālu šajā sezonā oficiāli sauks par ERST Finance minirallija kausu.

Latvijas Automobiļu federācijas Standarta automobiļu komisijas vadītājs Eduards Kalve, kurš komisijas ietvaros atbild arī par ERST Finance minirallija kausu, atzīst, ka “šis ir vēsturisks notikums, jo minirallijam līdz šim nav bijis sezonas galvenā atbalstītāja. Katra minirallija posma organizatoram atbalsts ir ļoti svarīgs, jo, plānojot pasākumu, tiek nobraukti ļoti daudzi kilometri, kas nozīmē arī ļoti daudz litrus degvielas. Katrā posmā dalībniekus priecēs ERST Finance specbalva – pilna kanna degvielas”.

Gandarījumu par sadarbības noslēgšanu ar miniralliju pauž arī ERST Finance izpilddirektors Arnis Blūmfelds: “Līdzīgi kā biznesā, arī autosportā ir jāpieņem ātri un dinamiski lēmumi, jāuzņemas risks un jāspēj modelēt dažādus nākotnes scenārijus. Brīdī, kad izdodas sasniegt izvirzītos mērķus, zinām, ka ieguldītais darbs un risks ir atmaksājies. Tādēļ mēs – ERST Finance – esam gandarīti, ka varam kļūt par daļu no lielā virzītājspēka, kas ik gadu attīsta un ved jaunos izaicinājumos ne tikai lielo minirallija ģimeni, bet visu autosporta komūnu Latvijā. Turklāt katrā no pieciem posmiem kādai no ekipāžām pasniegsim īpašu specbalvu, tā akcentējot konkrētās ekipāžas sasniegumus un mudinot izvirzīt jaunus mērķus.”

Jāatzīmē, ka minirallijs ir amatieru pasākums, kurā piedalīties var ikviens interesents ar savu ielas automašīnu. Informāciju par seriālu iespējams iegūt gan mājaslapā www.minirallijs.lv, gan arī 7. maija minirallija dienā Ropažos, kurā norisināsies seminārs jaunajiem dalībniekiem un oficiāls minirallija treniņš. Sezonas pirmais posms – minirallijs Gulbis – norisināsies 11. jūnijā Gulbenē un jau drīzumā tiks atvērta tā reģistrācija.

Par ERST Finance

ERST Finance ir Latvijas izcelsmes uzņēmums, kas piedāvā mūsdienīgus finanšu pakalpojumus darījumu finansēšanai un apgrozāmo līdzekļu piesaistei, īpašu uzmanību pievēršot ražošanas un tirdzniecības uzņēmumiem. Brīvi pieejamais finansējums ļauj uzņēmuma klientiem daudz operatīvāk reaģēt uz tirgus iespējām un saņemt izdevīgākus nosacījumus no to sadarbības partneriem.

ERST Finance minirallija kausa 2022. gada kalendārs:

Seminārs un treniņš, 7. maijs, Ropaži

1. posms, 11. jūnijs, Gulbis

2. posms, 9. jūlijs, Vecpiebalga

3. posms, 27. augusts, Ropaži

4. posms, 17. septembris, Karosta

5. posms, 29.-30. oktobris, Latvija